Михайло Цимбалюк: Система соцстрахування потребує змін в інтересах людей

Михайло Цимбалюк: Система соцстрахування потребує змін в інтересах людей

Фракція «Батьківщина» у Верховній Раді України підтримає законопроєкт про внесення змін до деяких законів України щодо стабілізації функціонування системи загальнообов’язкового державного соціального страхування (№ 2275) лише у випадку повного обговорення у першому читанні. Об этом сообщает 62kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це під час засідання Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів заявив народний депутат України від партії «Батьківщина», перший заступник голови профільного комітету Михайло Цимбалюк.

«В системі державного соціального страхування потрібно було наводити лад давно, це вимога часу. Бо насамперед від непрофесійності потерпають пересічні працівники. Важливо, щоб до процесу обговорення цього законопроєкту долучилися профспілки та роботодавці. Наша мета, аби у документі була збережена паритетність представництва та відповідальності, як з боку держави, так і з боку роботодавців і профспілок», — наголосив Михайло Цимбалюк.

ba.org.ua...

Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/policy/1573125610-mihaylo-tsimbalyuk-sistema-sotsstrahuvannya-potrebue-zmin.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя