Профспілки влаштували мітинг на Майдані в Києві: фото

Профспілки влаштували мітинг на Майдані в Києві — Профспілки влаштували мітинг на Майдані в Києві: фото
Профспілки влаштували мітинг на Майдані в Києві
Профспілкові активісти виступають за підтримку гідної праці, яка має бути в центрі уваги політики і дій влади та роботодавців Об этом сообщает mycityua.in.ua со ссылкой на СМИ.


7 жовтня Федерація профспілок України відзначила Всесвітній день дій за гідну працю, встановлений у 2008 році за ініціативою Міжнародної конфедерації профспілок.


Профспілкові активісти виступають за підтримку гідної праці, яка має бути в центрі уваги політики і дій влади та роботодавців, а права та інтереси працівників бути у фокусі економічного зростання.


Таку інформацію активісти намагалися донести до громадян, привернути увагу до проблем працівників, захисту їх соціально-економічних прав та інтересів і дій профспілок проти звуження прав працівників в умовах змін, що відбуваються на ринку праці.


Щоб підтвердити свою готовність до дій, Молодіжна рада ФПУ організувала і провела флешмоб на майдані Незалежності у Києві біля стели під гаслом: «Працюємо в Україні, будуємо свою державу!».


Там же пройшов мітинг, на якому виступили лідери профспілок. Люди тримали банери з закликами до влади забезпечити стабільну зайнятість, гідну зарплату, створити нові безпечні і продуктивні робочі місця, легальні трудові відносини, гарантоване перше робоче місце, надійний соціальний захист.
1 з 4
на весь екран згорнути
Профспілки влаштували мітинг на Майдані в Києві: фото
Профспілки влаштували мітинг на Майдані в Києві: фото
Профспілки влаштували мітинг на Майдані в Києві: фото
Всі фоторепоратажі
Фото: — Зустріти Марину Бех-Романчук приїхали батьки і свекор
Україна зустріла Бех-Романчук та інших атлетів з квітами і екс-міністром. Фоторепортаж з аеропорту «Бориспіль»
Фото: — <p>Медичні працівники працюють в неналежних умовах, а засуджені утримуються в холодних палатах без світла та води</p>
У медчастині Київського СІЗО в’язнів «лікують» у палатах без світла та з вибитими вікнами (фото)
Фото: — Григорій Хижняк прожив 44 роки
На могилі легендарного баскетболіста освятили пам’ятник (фото)
Фото: — Акція біля посольства РФ у Києві, 7 жовтня
У Києві під російським посольством влаштували «суд над Путіним» (фото)
Після мітингу активісти перемістилися в оновлений Будинок Профспілок де було організовано зустріч з головою парламентського комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галиною Третьяковою. Присутні обговорювали важливі для працівників питання проекту нового Трудового кодексу.


«Сьогодні в основу державної соціальної політики замість суспільно-визнаних соціальних стандартів гідного життя і гідної праці покладено ідею соціальних мінімумів виживання, що призводить до поширення бідності серед українських громадян, а молодь не може знайти гідну працю», — заявив заступник голови ФПУ Володимир Саєнко.


За його словами, «лише консолідація зусиль профспілок усіх рівнів допоможе захистити трудові права працівників у новій редакції Трудового кодексу, відновити право на страйк».


«Владі нарешті слід відмовитися від політики, обмеження соціальних і трудових прав та розпочати реальний соціальний діалог задля забезпечення гідного життя людини праці», — наголосив він.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/profspilki-vlashtuvali-miting-na-maydani-v-kijevi-foto-630872.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя