Хіти тижня. Від Зеленського вимагають оприлюднити стенограми його розмов з Путіним

Причиною вимог став дипломатичний скандал, який пов’язаний із телефонними розмовами з президентом США Трампом.

Об этом сообщает cossackland.in.ua со ссылкой на СМИ.

На сайті президента розмістили дві петиції, в яких Володимира Зеленського закликають оприлюднити стенограми всіх телефонних розмов з президентом РФ Володимиром Путіним, передають Патріоти України.

"Враховуючи дипломатичний скандал, який пов’язаний із телефонними розмовами з президентом США Трампом та зміст цих розмов, зокрема: "загравання" із Трампом, узгодження позицій щодо деяких кримінальних справ, критику лідерів ЄС та експосла США тощо, вимагаємо оприлюднення стенограм всіх телефонних розмов між президентом України Зеленським та президентом Росії Путіним", — йдеться у документі № 22/074726-еп, опублікованому на сайті глави держави.

На даний момент петицію підтримала 31 особа, збір підписів триватиме ще 91 день.

В іншому документі під № 22/074716-еп автор просить оприлюднити стенограму, аби прояснити умови звільнення українців з Росії 7 вересня. "Народ України вимагає від Вас викласти стенограму Ваших переговорів з Путіним. Народ України вимагає від Вас повідомити ту ціну, що він заплатив або заплатить за звільнення українських громадян", — йдеться в тексті петиції.

Документ набрав 7 підписів, збір триватиме ще 91 день.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/blogs/khity-tyzhnia-vid-zelenskoho-vymahaiut-opryliudnyty-stenohramy-ioho-rozmov-z-putinym-297506.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя